Keskkonnatervise ja -ohutuse Instituut
Avaleht | Instituudist | Uurimistöö | Kontakt | IN ENGLISH
   
Keskkonnatervise ja -ohutuse Instituut
    Tasub teada     Teenused     Koolitused     Allalaadimiseks  
   
 INSTITUUDIST
  Nimekiri   Elektromagnetväljad   Maakiirgusväljad   Valgustus   Müra   Konsultatsioon Telli koolitus        
 Keskkonnatervise ja -Ohutuse InstituutTeenused maakiirgused

 
Looduslikud elektromagnetväljad
 
 

 

 
Osutame konsultatsioone-mõõtmisi, mis aitavad nii ajaliselt kui ruumiliselt määrata looduslikus väljas hälvete esinemise, nende asukohad ja intensiivsuse.
 
Aitame tuvastada järgmisi parameetreid:  
   
Magnetvälja anomaaliate kaart
Loodusliku magnetvälja ühtlus hoones või maa-alal. Meie kasutatav metoodika aitab tuvastada nii lokaalsed kui ka väiksemad hälbed magnetväljas ka elamute sees. Suuremad metallkonstruktsioonid hoones, selle ümbruses või geoloogilised lasumid maa all võivad tekitada ebakorrapärasuse magnetväljas. Vajadusel mõõdame ka ülitäpse eraldusvõimega, mis toob välja ka väiksemad gradiendid magnetväljas. Määrame magnetvälja intensiivsuse ja vektori (mis suunal jõujooned liiguvad). Aparatuuri koos erimetoodikaga on võimalik kasutada ka suuremate metalsete objektide tuvastamiseks maa sees.
Hinnapäringus täpsustada objekti suurus.
   
Magnetvälja muutlikkuse mõõtmine
Lähtuvalt ümbritsevatest objektidest (hooned, tööstusrajatised) ning lähedalasuvast liiklusest võib magnetväli olla rahulik või heitlik. Mõnes kohas pole harva esineva magnettormi toimumine isegi märgatav, sest ümbritsev inimtegevuse aktiivsus on tekitanud igapäevase tehisliku magnettormi. Asukoha (kodu, töökoht vm)  magnetväljaline rahulikkus või heitlikkus on võimalik määrata perioodmõõtmisega: seadmed asetatakse kliendi objektile mõõtma 1 ööpäevaks või kauemaks.
Hinnapäringus täpsustada mõõtmise ajaline kestus.
 
   
   
Konsultatsioon  29 EUR/1tund  

 

 
Mõõtmise tulemuseks ei ole üksnes arvread. Mõõterühma instrumentaarium ja mõõtemetoodika on kujundatud, et anda tellijale usaldusväärset andmestikku, millest oleks võimalik teha järeldusi temale huvipakkuvates küsimustes.
 

 


   
     SISUKAART
 

 

SISUKAART Palun temaatilistest üritustest teavitada minu e-mailile OTSING

Avaleht
Instituudist
Uurimistöö
Kontakt

Teenused
Elektromagnetväljad
Maakiirgused
Valgustus

Avatud koolitused
Allalaadimiseks